Ayda 55₺’ye e-Fatura'ya Geçiş, e-Portal ile Kolay İş! 

SIGN UP

Zirve Finansman, Üretim ve Ticari kullanıcılarını e-Fatura modülüne yönlendirebileceğimiz bar bölümü)

Button

50.000+ kullanıcı e-Portal'ı tercih ediyor 

e-Portal nedir, ne işe yarar?

e-Fatura ihtiyacına bütçe dostu çözüm sunan e-Portal, eğitim ve kurulum gerektirmeyen bulut tabanlı bir programdır. Mali müşavirlerin mükellefleri ile uyumlu çalışarak, mükelleflere ait verilerin hızlı ve kolay aktarımına imkan tanır. Böylece, mükellefler e-Fatura işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirirken mali müşavirler de verileri hatasız bir şekilde muhasebeleştirirler.

e-Fatura’ya neden e-Portal ile geçiş yapmalısınız?

e-Portal, 25 yıllık Zirve Yazılım güvencesi ve alanında uzman ekibiyle kolay e-Fatura geçiş sürecinde işletmelerin ve mali müşavirlerin yanınızdadır. GİB’in yayımladığı tebliğ kapsamındaki zorunlu e-Fatura geçişinde işletmelere bütçe dostu çözümler sunarak e-Fatura işlemlerini kolayca sürdürmelerine yardımcı olur.

e-Portal kullanmak için yıllık abone mi olmalıyım?

Hayır, ihtiyacınıza uygun e-Portal paketini seçerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken aylık veya yıllık olarak herhangi bir abonelik sistemi yoktur. Tek sefere mahsus uygulama satın alma bedeli vardır. Bu ücrete, seçilen paketlere göre kontör dahildir. 120 kontörlük paket için tek defaya mahsus 660₺ + KDV ödeme yapılır, bu ayda 55₺ + KDV’ye tekabül etmektedir. 600 kontörlük paketin ise tek seferlik ödemesi 1.500₺ + KDV’dir. Bu paketinde aylık ödemesi 125₺ + KDV’ye tekabül etmektedir. e-Portal, her bütçeye göre paket seçenekleri ve uygun fiyatlı kontör avantajı sunar.

e-Fatura’ya geçiş sürecim zor olacak mı?

Hayır. e-Fatura geçişinizde bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak sizinle birebir irtibatta kalıyor, mali mühür ve Gelir İdaresi Başkanlığı başvuruları da dahil e-Fatura entegrasyon sürecinizi başından sonuna kadar yönetiyoruz. Bu sayede siz yerinizden bile kalkmadan uzman destek ekibimiz ile kısa sürede işlemlerinizi tamamlıyor, anında e-Fatura düzenlemeye başlıyorsunuz.

Mali müşavire uyumlu e-Fatura programı kullanmanın avantajı nedir?

e-Portal, Mali Müşavirlerin mükellefleri ile uyumlu çalışmasına imkan tanıyan online e-Fatura programıdır. Mali Müşavirler, Zirve Müşavir, Zirve Nova 2.0 ve Mikro Müşavir programlarında bulunan Express Aktarım modülü sayesinde mükelleflerine ait tüm e-Faturaları tek tuşla aktararak hatasız muhasebeleştirebilir. Mali müşavirler için özelleştirilmiş raporlama özelliği sayesinde kullandığınız muhasebe programına uygun şablon oluşturarak gelen-giden e-Fatura raporlarını genel ve satır bazlı alabilirsiniz.

Kontör ne işe yarar?

Kontör, e-Faturaların alım ve gönderimlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Aldığınız ve gönderdiğiniz her e-Belge (e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye gibi) 1 kontör değerindedir. Seçtiğiniz kontör paketlerinin kullanım süresi 1 yıldır. e-Fatura düzenleme ve alma sıklığınıza göre ihtiyacınız olan kontör paketini seçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmeniz için e-fatura başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. 

TÜM HAKLARI SAKLIDIR © 2023, ZİRVE YAZILIM.

Bizi Arayın

0 (312) 473 30 33

İş OrtaklarımızBize Ulaşın
AYDINLATMA METNİÇEREZ POLİTİKASILİSANS SÖZLEŞMESİBİLGİ GÜVENLİĞİBİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİSİTE HARİTASI

Bordro yapmak, beyanname hazırlamak ve bunları onaylamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Zirve müşavir paket demek, 1 personelden tasarruf demektir.

''

Gürcan Bey

Ata Biyoteknoloji Ltd Şti

Bordro yapmak, beyanname hazırlamak ve bunları onaylamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Zirve müşavir paket demek, 1 personelden tasarruf demektir.

Ahmet Velioğlu

SMMM

''

Bordro yapmak, beyanname hazırlamak ve bunları onaylamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Zirve müşavir paket demek, 1 personelden tasarruf demektir.

Gürcan Bey

Ata Biyoteknoloji Ltd Şti

''

Başvurudan ilk e-Faturanızı düzenlemeye kadar tüm süreçte uçtan uca destek olan uzman ekibimizle e-Fatura geçişinizde yanınızdayız!  

Yenilenen özellikleriyle e-Portal, Mali Müşavirler için pratik veri aktarımına imkan tanır; mükelleflerin ise hesaplı ve kolay e-Fatura alıp göndermesini sağlar. 

Mali Müşavirim, 

mükellef önereceğim

Formu Doldurun

İşletmeyim, 

e-Fatura'ya geçeceğim

Formu Doldurun

Mükellef önermek için formu doldurun

Formu Doldurun

e-Fatura'ya geçmek için formu doldurun

Formu Doldurun

Mali Müşavirlere Özel Avantajlar

Aktivasyon sihirbazı sayesinde mükellef herhangi bir yardım almadan aktivasyon işlemini dakikalar içerisinde tamamlayabilir. Üstelik java vb. uygulamalar için kurulum ihtiyacı duymaz.  

Hızlı ve Kolay Aktivasyon 

Mükelleflerin aktivasyonu yapıldığı anda hesap açılışlarını beklemeden stok ve carilerinizi yükleyebilir; e-Belge tasarımlarını, e-Belge Seri No.’larını, taslak e-Belgelerini düzenleyebilir ve toplu yükleyerek gönderime hazır hale getirebilirsiniz.  

İşlemler Tek Operasyonda 

Tek kullanıcı ve şifre ile birden fazla mükellef hesaplarını yönetmeye ve her defasında giriş yapmaya gerek kalmadan hesaplar arasında hızlı geçişe imkan tanır.  

Hesaplar Arası Hızlı Geçiş 

Günlük, haftalık, aylık, yıllık kategorilere göre tüm e-Belgelerin durumlarını rakamsal ve grafiksel olarak gösterir, hatalı e-Belgeler ile ilgili uyarı alma özelliği ile muhasebenizi eksiksiz yönetmenizi sağlar. 

Eksiksiz Muhasebeleştirin  

Yenilenen arayüz ile birden fazla e-Faturayı ya da tümünü tek seferde indirebilirsiniz.  e-SMM ve e-MM’leri ise XML olarak indirmeniz mümkündür. 

e-Faturaları Toplu İndirin 

e-Belge türü fark etmeksizin tek ekrandan filtreleme sayesinde istediğiniz tüm evrak ve e-Belgelere kolayca ulaşırsınız.    

Filtreleme Özelliği  

e-Arşiv, e-SMM ve e-MM rapor durum takibi sayesinde rapor durumlarınıza zahmetsizce ulaşır, raporlarınızın tüm detaylarını anında incelersiniz.   

Rapor Durum Takibi

Hatalı, okunmayan, yanıt bekleyen e-Belgeleri tek bakışta görebilir, gelen-giden klasörlerinde ayrıca filtreleme ihtiyacı duymadan direkt listeleyebilirsiniz. 

Gözden Kaçma Riskine Son 

Zirve Müşavir, Zirve Finansman, Zirve Nova ve Atlas ürünleri ile tam entegre çalışması sayesinde, tek tıkla e-Fatura ve e-Arşiv Faturaları aktarabilirsiniz. 

Kolay Aktarım

Hesabınıza herhangi bir sınır olmaksızın kullanıcı ekleyebilir, hesabınız ile ilgili finansal belgeler üzerine ortak çalışma gerçekleştirebilirsiniz. 

Sınırsız Ek Kullanıcı 

Düzenlediğiniz e-Faturalarda alıcıya ait bilgiler (Vergi Dairesi, Unvan vb.) TÜRMOB’dan e-Faturanın ilgili yerlerine otomatik ve güncel haliyle çekilir. Böylece e-Fatura bilgilerinizi her defasında elle girmenize gerek kalmaz. 

TÜRMOB’dan Sorgulama 

Mali müşavirler için özelleştirilmiş raporlama özelliği sayesinde kullandığınız muhasebe programına uygun şablon oluşturarak gelen-giden e-Belge raporlarını genel ve satır bazlı alabilirsiniz.   

Özelleştirilmiş Raporlama 

e-Portal ile mükellefleriniz yardım almadan e-Fatura düzenlesin, işinize rahatlık gelsin!  Yenilenen e-Portal'ın kullanıcı dostu yapısı ve e-Fatura süreçlerine özel sunduğu kolaylıklara birlikte göz atalım. 

Bütçe dostu çözümler sunan e-Portal, şimdi yeni özellik ve geliştirmeleriyle e-Fatura sürecinde de işletmelerin yanında! Uzman desteğimiz sayesinde hızlıca e-Fatura'ya geçin, hesaplı kontör paketleriyle e-Fatura düzenlemeye anında başlayın. 

Hatalı e-Faturalarınızı kolayca iptal edebilir ya da aynı gün içerisinde e-Fatura iptalini geri alabilirsiniz. Tek tuşla gelen e-Faturalarınıza doğrudan ya da kısmi iade e-Faturası oluşturabilirsiniz.

e-Faturalarda İptal & Düzenleme  

Gelen ve gönderilen e-Fatura adet ve durumlarını kolayca inceleyin. Red/kabul yanıtınızı bekleyen veya karşı taraftan yanıtlanmayan e-Faturalarınızı görüntüleyip anında aksiyon alın. 

e-Fatura Adetlerini Görüntüleme 

e-Fatura oluştur özelliği sayesinde girmiş olduğunuz alıcının mükellefiyet durumuna göre otomatik olarak e-Fatura ya da e-Arşiv Fatura düzenleyin.

Mükellefiyet Durumu Sorgulama 

e-Faturalarınızı göndermeden önce, taslaklar sayfasına geçmenize gerek kalmadan görüntüleyin.   

e-Fatura Taslaklarını Görüntüleme 

Firma logonuzu ve imzanızı e-Faturalarınıza ekleyerek özelleştirebilirsiniz. Böylece, profesyonel bir dokunuş ile markanızın olumlu algısını güçlendirirsiniz.  

Firmanıza Özel Fatura Tasarımı 

Alıcı bilgilerini ve stok bilgilerinizi kaydedin. Her e-Fatura işlemlerinde tek tek girmek yerine “Alıcı Kayıt ve Stok Kodu Kayıt” özelliği ile e-Fatura düzenleme süreçlerinizi hızlandırın.  

Alıcı Kaydı ve Stok Kodu Kaydı 

İşletmelere Özel Avantajlar

e-Portal'a Özel Kontör Fiyatları

e-Fatura alım ve gönderimleriniz için ihtiyaç duyduğunuzda kontör alabilirsiniz. 

Daha Fazla Paket Gör

100 Kontör

195 

200 Kontör

300

1.000 Kontör

1.090 

500 Kontör

660

2.500 Kontör

2.490

5.000 Kontör

4.500

EN ÇOK TERCİH EDİLEN


 • e-Portal paketleri bir kereye mahsus ödenir, paket içerisindeki hediye kontör bittiğinde yeni kontör satın alımı gerektirir.
 • e-Portal paketleri, Mikro Özel Entegratörlüğü ve sadece e-Portal kullanan müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Gönderilen veya alınan her e-Belge (e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-SMM, e-MM) 1 kontör değerindedir. 
 • Kontör paketlerinin kullanım süresi 12 ay ile sınırlıdır. 
 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. 
 • Kredi kartına taksit, havale ve EFT ile ödeme gerçekleştirilebilir.
 •  Zirve Yazılım fiyat listesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.    

Yenilenen e-Portal ile      Mali Müşavirlerin ve Mükelleflerin işi kolaylaşıyor

Zirve Müşavir, Zirve Nova 2.0 ve Mikro Müşavir programlarında bulunan Express Aktarım modülü sayesinde tek tuşla tüm e-Faturalarınızı aktarın. 

Mükellef ile 

Uyumlu Çalışma

Gelen-Giden e-Faturaların, genel ve satır raporlarını alabileceğiniz rapor şablonu oluşturun. Tek kullanıcı ve şifre ile birden fazla mükellef hesaplarını yönetin, hatasız muhasebeleştirmenin kolaylığını yaşayın.

Raporlama ve Birden Çok Hesap Yönetimi

Hızlı ve Kolay Aktivasyon    

Özel entegratörlük ve GİB başvurularını bir arada ve tek seferde yapma imkanı sağlar, bu sayede mükelleflerin GİB e-Fatura başvuru sürecini ortadan kaldırır. Üstelik java vb. uygulamalar için kurulum ihtiyacı da bulunmaz.    

e-Fatura alım ve gönderimlerinizi hesaplı kontör paketleriyle gerçekleştirin. e-Fatura süreçlerinde tasarruf sağlayarak işletmenizin verimliliğini artırın.  

Uygun Fiyatlı 

Kontör Avantajı 

Yenilenen e-Portal ile 

Mali Müşavirlerin ve Mükelleflerin İşi Kolaylaşıyor 

e-Portal Paket ve Fiyatları 

e-Portal'ın uygun fiyat politikası ile e-Fatura'ya geçin, tek sefere mahsus ödeme planıyla tüm yıl boyunca rahat edin. 

e-Portal e-Fatura Kesme Programı

EN AVANTAJLI FİYAT

Tek seferde ödeyin, bir sene rahat edin

Etkisiz Paket

5,83₺ + KDV / Aylık

Sadece yıllık alım mevcuttur.
Bir kereye mahsus yıllık olarak 699₺ + KDV olarak faturalandırılır.

120 e-Kontör Hediye

Button

EN AVANTAJLI FİYAT

 • e-Faturaya ücretsiz geçiş danışmanlığı
 • İnternetin olduğu her yerden kurulumsuz erişim

 • Web üzerinden e-fatura ve e-arşiv fatura kesme
 • Web üzerinden e-fatura ve e-arşiv fatura kesme
 • Gelen-giden fatura takibi
 • e-Fatura kabul-ret işlemleri
 • e-Fatura / e-Arşiv / e-İrsaliye / e-SMM / e-Müstahsil Makbuzu kesme

Özellikler

Button
 • e-Faturaya ücretsiz geçiş danışmanlığı
 • İnternetin olduğu her yerden kurulumsuz erişim

 • Web üzerinden e-fatura ve e-arşiv fatura kesme
 • Gelen-giden fatura takibi
 • e-Fatura kabul-ret işlemleri
 • e-Fatura / e-Arşiv / e-İrsaliye / e-SMM / e-Müstahsil Makbuzu kesme
Button
 • e-Faturaya ücretsiz geçiş danışmanlığı
 • İnternetin olduğu her yerden kurulumsuz erişim

 • Web üzerinden e-fatura ve e-arşiv fatura kesme
 • Gelen-giden fatura takibi
 • e-Fatura kabul-ret işlemleri
 • e-Fatura / e-Arşiv / e-İrsaliye / e-SMM / e-Müstahsil Makbuzu kesme

Özellikler

 • e-Faturaya ücretsiz geçiş danışmanlığı
 • İnternetin olduğu her yerden kurulumsuz erişim

 • Web üzerinden e-fatura ve e-arşiv fatura kesme
 • Web üzerinden e-fatura ve e-arşiv fatura kesme
 • Gelen-giden fatura takibi
 • e-Fatura kabul-ret işlemleri
 • e-Fatura / e-Arşiv / e-İrsaliye / e-SMM / e-Müstahsil Makbuzu kesme

e-Portal e-Fatura Kesme Programı

EN AVANTAJLI FİYAT

Tek seferde ödeyin, bir sene rahat edin

Etkisiz Paket

5,83₺ + KDV / Aylık

Sadece yıllık alım mevcuttur.
Bir kereye mahsus yıllık olarak 699₺ + KDV olarak faturalandırılır.

120 e-Kontör Hediye

Button

EN AVANTAJLI FİYAT

Button
 • e-Faturaya ücretsiz geçiş danışmanlığı
 • İnternetin olduğu her yerden kurulumsuz erişim

 • Web üzerinden e-fatura ve e-arşiv fatura kesme
 • Gelen-giden fatura takibi
 • e-Fatura kabul-ret işlemleri
 • e-Fatura / e-Arşiv / e-İrsaliye / e-SMM / e-Müstahsil Makbuzu kesme

Özellikler

 • e-Faturaya ücretsiz geçiş danışmanlığı
 • İnternetin olduğu her yerden kurulumsuz erişim

 • Web üzerinden e-fatura ve e-arşiv fatura kesme
 • Web üzerinden e-fatura ve e-arşiv fatura kesme
 • Gelen-giden fatura takibi
 • e-Fatura kabul-ret işlemleri
 • e-Fatura / e-Arşiv / e-İrsaliye / e-SMM / e-Müstahsil Makbuzu kesme

e-Portal e-Fatura Kesme Programı

EN AVANTAJLI FİYAT

Tek seferde ödeyin, bir sene rahat edin

Etkisiz Paket

5,83₺ + KDV / Aylık

Sadece yıllık alım mevcuttur.
Bir kereye mahsus yıllık olarak 699₺ + KDV olarak faturalandırılır.

120 e-Kontör Hediye

Button

EN AVANTAJLI FİYAT

55₺ + KDV / Aylık

İlk giriş bedeli: 660₺ + KDV
İlk giriş bedelini bir kereye mahsus ödeyin, ihtiyacınız oldukça ek e-kontör yükleyin. İlk 120 kontör hediyedir. 

120 e-Kontör Hediye

Button

EN AVANTAJLI FİYAT

Üyelik yok / Abonelik yok

e-Portal e-Fatura Programı

Button


 • e-Fatura'ya ücretsiz geçiş danışmanlığı
 • Ücretsiz teknik destek hizmeti
 • Uygun kontör fiyatları
 • İnternetin olduğu her yerden kurulumsuz erişim
 • Mobil uyumlu web sitesi üzerinden     e-Fatura ve e-Arşiv Fatura düzenleme
 • Gelen-giden e-Fatura takibi
 • e-Fatura kabul-ret işlemleri
 • e-Fatura / e-Arşiv / e-İrsaliye / e-SMM / e-Müstahsil Makbuzu düzenleme
 • Sınırsız ek kullanıcı
 • Rapor şablonuoluşturma  
 • Tek kullanıcı ve şifre ile birden fazla hesap yönetimi  

EN AVANTAJLI FİYAT

 • e-Fatura'ya ücretsiz geçiş danışmanlığı
 • Ücretsiz teknik destek hizmeti
 • Uygun kontör fiyatları
 • İnternetin olduğu her yerden kurulumsuz erişim
 • Mobil uyumlu web sitesi üzerinden e-Fatura ve e-Arşiv Fatura düzenleme
 • Gelen-giden e-Fatura takibi
 • e-Fatura kabul-ret işlemleri
 • e-Fatura / e-Arşiv / e-İrsaliye / e-SMM / e-Müstahsil Makbuzu düzenleme
 • Sınırsız ek kullanıcı
 • Rapor şablonuoluşturma  
 • Tek kullanıcı ve şifre ile birden fazla hesap yönetimi  

55₺ + KDV / Ayda

660₺ + KDV olarak faturalandırılır.
Bir kereye mahsus ödeyin, ihtiyacınız oldukça uygun fiyatlarla kontör yükleyin. İlk 120 kontör dahildir.

120 Kontör Dahil

Şimdi Satın Alın

EN AVANTAJLI FİYAT

Abonelik yok  /  Taahhüt yok

125₺ + KDV / Ayda

1.500₺ + KDV olarak faturalandırılır.
Bir kereye mahsus ödeyin, ihtiyacınız oldukça uygun fiyatlarla kontör yükleyin. İlk 600 kontör dahildir.

600 Kontör Dahil

Abonelik yok  /  Taahhüt yok

Şimdi Satın Alın

Bizi Arayın

0(312) 473 30 33

Bizi Arayın

0(312) 473 30 33